herb KS Radomyślanka
Wisłok Wiśniowa   KS Radomyślanka

2014-03-30, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

W dzisiejszym meczu rozegranym na stadionie w Wiśniowej miejscowa drużyna nie dała szans gościom z Radomyśla Wlk. pokonując ich aż 7:1.
Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy bowiem szybko do siatki trafił Mariusz Wiktor a niedługo potem podwyższył Damian Wolański. Przed upływem 20 minut na 3:0 bramkę strzelił kapitan Wisłoka Wiśniowa - Waldemar Złotek. Dopiero po tym trafieniu goście trochę się obudzili czego efektem była bramka strzelona po stałym fragmencie gry. Jeszcze przed przerwą do siatki gości trafili Mariusz Wiktor z rzutu wolnego oraz Damian Wolański i wynik do przerwy 5:1 na korzyść gospodarzy.
Po przerwie dobrą grę kontynuował zespół trenera Jacka Klisiewicza, co potwierdził zdobywając bramki na 6:1 oraz 7:1. Ich autorem był najskuteczniejszy zawodnik Wisłoka Wiśniowa - Damian Wolański, który łącznie w tym meczu popisał się czterema trafieniami.
Nasza drużyna chciała zmazać plamę po porażce w ubiegłym tygodniu z drużyną Victorii Czermin i ta sztuka się udała. Miejmy nadzieję że równie dobrą skuteczność zaprezentują nam zawodnicy w meczu z Igloopolem Dębica który odbędzie się w sobotę o godzinie 14:00.