2013-11-03, 12:00

Czas spotkania: 90 min.

Tempo Cmolas 0:3 Wisłok Wiśniowa
(0:2)

Kolejny raz Wisłok Wiśniowa zgarnia 3 punkty ! Tym razem "ofiarą" podopiecznych Mariusza Stawarza był Tempo Cmolas, który uległ 0:3. Dobrze mecz rozpoczęli goście z Wiśniowej, bowiem już w 8 minucie w pole karne wpadł Bartek Kuta, który został sfaulowany a sędzia wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Damian Wolański i jak to ma w zwyczaju, umieścił ją w siatce. Kolejny cios padł kilka minut później, a autorem kolejnej bramki był Wolan. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i schodząc do szatni mieliśmy dwubramkową zaliczkę.
W drugą połowę lepiej weszli gospodarze, którzy kilka razy zagrozili bramce strzeżonej przez Kubę Pociaska. Na szczęście nic z tych ataków nie wyszło i skończyło się na strachu. W końcówce spotkania, po jednym z rzutów rożnych, w okolicach pola karnego znalazł się Darek Bernacki, minął zawodnika gospodarzy i dośrodkował wprost na głowę Wolana, który nie zmarnował tej sytuacji i podwyższył wynik na 3:0 dla drużyny z Wiśniowej. Warto odnotować, iż była to już 16. bramka w tej rundzie naszego zawodnika.
Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że trener nie mógł skorzystać z Grzegorza Kuty, Waldemara Złotka, Sławomira Niemca i Jakuba Dzioka a mimo to udało się spokojnie pokonać Tempo.
W ostatniej kolejce sezonu Wisłok rozegra u siebie mecz z Brzostowianką Brzostek. Miejmy nadzieję, że odniesie kolejne zwycięstwo i tym samym w porządnym stylu zakończy rundę jesienną.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, który odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00.