2013-10-13, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Wisłok Wiśniowa 2:1 Pogórze Wielopole Skrz.
(1:0)

W rozgrywanym w ramach 11. kolejki dębickiej okręgówki meczu Wisłok Wiśniowa pokonał na własnym stadionie Pogórze Wielopole Skrz. 2:1.
Przed meczem wydawało się, że nasza drużyna pewnie zainkasuje 3 pkt. z dużo niżej notowanym rywalem. Niestety pierwsze minuty to lepsza gra gości, co przerodziło się w dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Najgroźniejszą bronią były stałe fragmenty gry, które bardzo dobrze wykonywali zawodnicy Pogórza. Pomimo przewagi nie potrafili oni wykorzystać swoich sytuacji i pierwszy cios zadali gospodarze a mianowicie Mariusz Wiktor - były zawodnik Pogórza... Do przerwy 1:0 prowadził Wisłok Wiśniowa.
Zaraz po zmianie stron szybki kontratak wyprowadzili zawodnicy z Wielopola i doprowadzili do remisu 1:1. Na szczęście na odpowiedź naszej drużyny nie trzeba było długo czekać i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, po którym w zamieszaniu jeszcze raz futbolówkę dośrodkowywał Darek Bernacki, piłkę do siatki głową skierował Damian Wolański. Była to jego 10. bramka w sezonie. W późniejszym etapie meczu Wisłok miał jeszcze kilka sytuacji do strzelenia bramki, lecz żadnej z nich nie wykorzystał i wynik zakończył się zwycięstwem miejscowej drużyny 2:1.
Może i gra nie była dzisiaj porywająca, ale cieszą 3 pkt., które pozwalają mieć ciągły kontakt z czołówką tabeli.