Start Wola Mielecka 2:4 Błękitni Ropczyce
Zryw Dzikowiec 2:1 Sokół Kolbuszowa Dln.
Pogórze Wielopole Skrz. 1:0 Raniżovia Raniżów

Zwycięstwo w ważnym meczu

• autor: rejtan93, 2014-04-16 11:17

Wisłok Wiśniowa 4:1 Błękitni Ropczyce
(1:0)

W meczu 19. kolejki dębickiej okręgówki drużyna LKS Wisłok Wiśniowa pokonała na własnym boisku Błękitnych Ropczyce 4:1.

Więcej w rozwinięciu newsa.

Jako pierwsi bramkę strzelili gospodarze, a konkretnie kapitan drużyny Wisłoka - Waldemar Złotek, który wykorzystał fakt iż Mariusz Wiktor nieczysto trafił w piłkę przy próbie strzału, ta trafiła do Złotego, który lewą nogą skierował piłkę do siatki. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i do szatni w lepszych humorach schodziła nasza drużyna. Niestety zaraz po wznowieniu gry goście doprowadzili do wyrównania. Niezdecydowanie w naszych szeregach wykorzystał jeden z zawodników Błękitnych i nie dał szans bramkarzowi. Kolejne minuty to już dominacja Wisłoka, który kolejnymi bramkami dobijał rywali. Najpierw rzut karny na gola zamienił Damian Wolański, potem piłka znalazła drogę do bramki bo strzale Złotka i rykoszecie od jednego z obrońców a następnie na 4:1 wynik ustalił Wolan. Po tym meczu nasza drużyna znajduje się na 2. miejscu w tabeli ze stratą 4 punktów do prowadzącej Lechii Sędziszów Młp.