Wisłok Wiśniowa - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. szymex 8
2. Wojtex216 7
3. davidstal 3
4. gugen1 1

KS Radomyślanka 0:2 Victoria Czermin
Brzostowianka Brzostek 1:2 Wisłok Wiśniowa
Tempo Cmolas 0:3 Igloopol Dębica
Start Wola Mielecka 2:4 Błękitni Ropczyce
Zryw Dzikowiec 2:1 Sokół Kolbuszowa Dln.
Pogórze Wielopole Skrz. 1:0 Raniżovia Raniżów
Monis Bielowy 0:3 Lechia Sędziszów Młp.
Czarni Trześń 1:1 Chemik Pustków

Porażka z Igloopolem

• autor: rejtan93, 2014-04-10 20:24

Igloopol Dębica 2:1 Wisłok Wiśniowa
(1:0)

Już drugą porażkę w tej rundzie ponieśli zawodnicy LKS Wisłok Wiśniowa tym razem ulegając drużynie Igloopolu Dębica. Pomimo dobrego spotkania i kilku szans na wywiezienie korzystnego wyniku musimy przełknąć gorycz porażki.
Mecz rozpoczął się spokojnie, gra głównie toczyła się w środku pola i żadnej z drużyn nie udało się uzyskać przewagi. Powoli do głosu zaczęli dochodzić nasi zawodnicy, którzy to coraz częściej groźnie atakowali. Dobrym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Mariusz Wiktor, po którym piłka została odbita od głowy jednego z obrońców i niestety nie znalazła drogi do bramki. Trochę uśpieni goście dopuścili do pierwszej groźnej sytuacji, którą od razu na bramkę zamienił Brzostowski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a więc 1:0 dla Igloopolu.
Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej, z tym że coraz śmielej atakowała drużyna Wisłoka co stwarzało dogodniejsze sytuacje do kontry dla gospodarzy. Igloopol wykorzystał szansę i podwyższył na 2:0 z rzutu karnego a egzekutorem okazał się były gracz Wisłoka Wiśniowa - Bartłomiej Bogacz.
Naszych zawodników tego dnia było stać tylko na bramkę honorową i wynik meczu 2:1 dla gospodarzy.

SKRÓT MECZU

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Brzostowianka BrzostekWisłok Wiśniowa
Brzostowianka Brzostek 1:2 Wisłok Wiśniowa