Wisłok Wiśniowa - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. szymex 8
2. Wojtex216 7
3. davidstal 3
4. gugen1 1

KS Radomyślanka 0:2 Victoria Czermin
Brzostowianka Brzostek 1:2 Wisłok Wiśniowa
Tempo Cmolas 0:3 Igloopol Dębica
Start Wola Mielecka 2:4 Błękitni Ropczyce
Zryw Dzikowiec 2:1 Sokół Kolbuszowa Dln.
Pogórze Wielopole Skrz. 1:0 Raniżovia Raniżów
Monis Bielowy 0:3 Lechia Sędziszów Młp.
Czarni Trześń 1:1 Chemik Pustków

Udany rewanż

• autor: rejtan93, 2014-03-30 23:26

W dzisiejszym meczu rozegranym na stadionie w Wiśniowej miejscowa drużyna nie dała szans gościom z Radomyśla Wlk. pokonując ich aż 7:1.
Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy bowiem szybko do siatki trafił Mariusz Wiktor a niedługo potem podwyższył Damian Wolański. Przed upływem 20 minut na 3:0 bramkę strzelił kapitan Wisłoka Wiśniowa - Waldemar Złotek. Dopiero po tym trafieniu goście trochę się obudzili czego efektem była bramka strzelona po stałym fragmencie gry. Jeszcze przed przerwą do siatki gości trafili Mariusz Wiktor z rzutu wolnego oraz Damian Wolański i wynik do przerwy 5:1 na korzyść gospodarzy.
Po przerwie dobrą grę kontynuował zespół trenera Jacka Klisiewicza, co potwierdził zdobywając bramki na 6:1 oraz 7:1. Ich autorem był najskuteczniejszy zawodnik Wisłoka Wiśniowa - Damian Wolański, który łącznie w tym meczu popisał się czterema trafieniami.
Nasza drużyna chciała zmazać plamę po porażce w ubiegłym tygodniu z drużyną Victorii Czermin i ta sztuka się udała. Miejmy nadzieję że równie dobrą skuteczność zaprezentują nam zawodnicy w meczu z Igloopolem Dębica który odbędzie się w sobotę o godzinie 14:00.

SKRÓT

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Brzostowianka BrzostekWisłok Wiśniowa
Brzostowianka Brzostek 1:2 Wisłok Wiśniowa